© Marin D.
Na water en vuur is het nu de beurt aan lucht in de cyclus van de vier natuurelementen. Tijdens dit interactieve concert ontdek je hoe lucht en andere zaken uit de natuur, zoals vogels, insecten, wolken, regen en wind, door de eeuwen heen verschillende componisten hebben geïnspireerd. Luister goed … hoor jij de vogels fluiten, de regen tikken of de wind waaien? Laat je samen met de muziek meevoeren en voel hoe klanken als luchtstromen om je heen bewegen!
Het Conservamus Symphony Orchestra brengt een levendige, meeslepende uitvoering vol sprankelende ritmes, krachtige emoties en schitterende klankkleuren. De visuele creaties van Nele Fack worden in de Henry Le Bœufzaal geprojecteerd en versterken de muziek. Zo word je volledig ondergedompeld in een wereld van meeslepende klanken en sfeervolle beelden.
Dit concert is volledig interactief: de leerlingen begeleiden het orkest. Via de lesbrief met instructiefilmpjes van Jeugd en Muziek Brussel en Jeunesses Musicales de Bruxelles leer je vooraf eenvoudige bewegingen en liedjes om samen met de muzikanten de muziek te laten opstijgen. Daarom is het essentieel dat je de stukken op voorhand inoefent in de klas.
|
Productie Bozar, Jeugd en Muziek Brussel en Conservamus Symphony Orchestra - Concept en uitvoering Jeugd en Muziek Brussel, Jeunesses Musicales de Bruxelles - Muziek Conservamus Symphony Orchestra - Begeleiding interactie Sterre De Raedt en François Vaiana - Video-installatie en performance Studio Sandy |
Kies één van de onderstaande data
| Datum | Uur | Locatie | Reserveer |
|---|---|---|---|
| vr. 19-02-2027 | 11:00 - 12:00 | Bozar | Reserveren kan vanaf ma. 01-06-2026 00:01 |
| vr. 19-02-2027 | 13:30 - 14:30 | Bozar | Reserveren kan vanaf ma. 01-06-2026 00:01 |